журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Квартира зустрічатиме Вас привітно — тільки подбайте про неї

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З давніх-давен людина прагне облаштувати своє житло так, щоб почувати себе в ньому безпечно, затишно і, за можливістю, комфортно. Сьогодні усі ці вимоги стали ще більш актуальними і реальними. Естетичні запити людей третього тисячоліття значно вищі, ніж наших пращурів, і змушують шукати нові варіанти облаштування житла. А сучасна промисловість та вигадки дизайнерів пропонують необмежену їх кількість.
Яке ж житло потрібно нам – тим, хто живе у новому тисячолітті? Квартира, будинок, в яких можна сховатися від шуму, відсторонитися від чужих проблем, почувати себе вільно та розкуто. Помешкання має бути зручне, просторе, затишне, зі смаком обставлене. Перш ніж починати облаштовувати квартиру, треба уявити весь інтер’єр і відчути себе в ньому. І вже тоді можна починати.

Меблі для кухні пошукайте зручні, довговічні, які б естетично вписувалися в інтер’єр приміщення і були раціональними у використанні. Саме тому, перш ніж придбати побутову техніку, обладнання, меблі, доцільно все спланувати. Головна вимога планування – правильно розташувати робочий трикутник: холодильник–мийка–плита. Ідеальна відстань між цими предметами від 4 до 7 метрів. Меблі можна поставити по-різному, залежно від розмірів кухні, але варто врахувати всі нюанси, щоб полегшити свою роботу. До речі, не бажано ставити високі шафи на кухні, бо це створює певні незручності.
У вітальні можна фантазувати відповідно до свого смаку та фінансових можливостей. Звичайний набір меблів – стінка та м’який куток мають гармоніювати між собою.
М’який куточок вибирають, враховуючи розміри кімнати. Ви можете придбати диван, який легко перетворити на ліжко, або диван-трансформер, що складається з окремих автономних секцій. Якщо вітальня велика, варто зупинити свій вибір на моделях з мобільними столиками. Атрибутом сучасного стильного інтер’єру є рекам’є – одномісне напівкрісло-напівдиван з одним бильцем.
Коли вибиратимете м’який куток, поцікавтесь, з чого виготовлений його каркас, чим наповнений матрац. Щоб переконатись, що в дивані чи кріслі, яке ви вирішили купити, якісний поролон, не соромтеся посидіти на ньому. Якщо ж відчули, що потонули в кріслі, а за якусь мить м’яка поверхня «зафіксувала» вас, то це те, що вам потрібно.
Коли вам пропонують диван чи куток за ціною, значно нижчою від існуючої на ринку, будьте обережні, бо така модель може бути наповнена шматками поролону, зрізаними з країв, крихтами, одним словом – відходами. Тобто буде неякісною. Вибирати м’які меблі краще у відомих на ринку фірм чи компаній. Зрозуміло, що в них меблі дещо дорожчі, але якість їхня гарантована.
Інтер’єр дитячої кімнати необхідно дуже ретельно продумати. Адже вона є одночасно спальнею, робочою кімнатою, місцем відпочинку вашої дитини. Залежно від віку дитини варто добирати і меблі, і покриття на підлогу. Важливо, щоб меблі були безпечними, надійними, легкими, мобільними, виготовленими з якісних матеріалів. У жодному разі в дитячій кімнаті не має бути килимів чи штор зі штучних матеріалів, особливо коли у вас немовля.
Зверніть увагу на освітлення в усіх кімнатах. Воно має бути доволі сильним, але нерізким. Щоб досягнути бажаного ефекту, можна використати бра, настільні лампи, а фонове освітлення зробити не дуже яскравим. Прекрасний ефект отримаєте, використавши лампи денного світла. До речі, освітлюючи вітальню, врахуйте, що загальне світло треба сконцентрувати над столом, місцеве – біля м’якого кутка, крісла. Загальний фон може створювати багатолампова люстра або ж лампочки, вмонтовані у підвісну стелю. Освітлення має підкреслювати індивідуальні особливості кімнати, створювати затишок. Для їдальні варто придбати лампу з абажуром на гнучкому дроті. Не забудьте про ванну, де бажане помірне фонове освітлення.
Не забувайте, що впорядкування квартири бажано завершити до конкретної дати. Це може бути Новий рік, день народження, ювілей тощо. І тоді свято буде подвійним.

Останнє редагування
Детальніше в цій категорії: Завітайте до вітальні! »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі