журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Вітальня - це єдина кімната в квартирі, яка належить кожному члену родини в рівній мірі, але при цьому залишається спільною для всіх. А ще - це «обличчя» оселі, адже саме тут зустрічають дорогих гостей. Інтер'єр цієї кімнати відображає особистість, смак і, звичайно, фінансові можливості господарів.
При облаштуванні вітальні, в першу чергу, врахуйте потреби і смаки своїх домочадців. Якщо ваш чоловік полюбляє порозкошувати на дивані, не змушуйте його проводити вечір на стільчику в стилі ар-деко. Ви віддаєте весь свій вільний час вишивці чи плетінню гачком? Потурбуйтеся про зручне, добре освітлюване місце для себе. Якщо ви не уявляєте домашні вечори без перегляду фільмів чи співу під карооке, облаштуйте місце під сучасний домашній кінотеатр, музичний центр, колекцію дисків. До речі, саме великий телевізор часто задає тон у вітальні. Екран розташовують так, щоб не заважали відблиски з вікна, це і визначає розміщення решти меблів. Але не обов'язково головним у вітальні має бути телевізор. Зробіть родзинкою інтер'єру камін, акваріум, чіл-аут (м'який подіум з подушками) або ж величезне вікно з чарівним краєвидом, - і ваша вітальня стане неповторною і оригінальною.

Опубліковано в Інтер'єр
Автор
Детальніше ...

З давніх-давен людина прагне облаштувати своє житло так, щоб почувати себе в ньому безпечно, затишно і, за можливістю, комфортно. Сьогодні усі ці вимоги стали ще більш актуальними і реальними. Естетичні запити людей третього тисячоліття значно вищі, ніж наших пращурів, і змушують шукати нові варіанти облаштування житла. А сучасна промисловість та вигадки дизайнерів пропонують необмежену їх кількість.
Яке ж житло потрібно нам – тим, хто живе у новому тисячолітті? Квартира, будинок, в яких можна сховатися від шуму, відсторонитися від чужих проблем, почувати себе вільно та розкуто. Помешкання має бути зручне, просторе, затишне, зі смаком обставлене. Перш ніж починати облаштовувати квартиру, треба уявити весь інтер’єр і відчути себе в ньому. І вже тоді можна починати.

Опубліковано в Інтер'єр
Автор
Детальніше ...