журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

ЗАПРОШУЄМО НА БОЙКІВСЬКІ ФЕСТИНИ 2017

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міжнародна громадська організація «Світовий Конгрес Бойків» інформує Вас, що від 02 до 06 серпня 2017 року в Турківському та сусідніх до нього районах Львівської області відбудуться Шості Всесвітні Бойківські Фестини під гаслом: «Всесвітні Бойківські Фестини – у розбудові Української держави!».
Звичайно, зараз на сході України відбуваються військові дії і віримо, що наші збройні сили звільнять Українські землі від ворога. Але ми з Вами повинні і дальше відроджувати звичаї та обряди не тільки етнограгічної спільноти Українців-бойків, але й усієї Української держави. Ми уже з 1992 року провели П'ять Всесвітніх Бойківських фестин та Три Світові Конгреси Бойків.
До речі, в цьому році виповнюється 25 років від проведення з ініціативи Турківського районного товариства «Бойківщина» Перших Всесвітніх Бойківських фестин, які відбулися в 1992 році. За час проведення цих Міжнародних заходів в нас побували і прийняли участь понад 900 тисяч осіб, як з нашої Української держави, так і з діаспори.
Координаційний центр Шостих Всесвітніх бойківських фестин запрошує Вас взяти участь у фестинах метою яких є відродження звичаїв та обрядів не тільки етнографічної спільноти українців-бойків, але й усієї Української держави. Ми уже розробили конкурсні програми та анкети участі з кожного питання зокрема і готові Вам надіслати. Звичайно, що Ви можете взяти участь в заходах, або бути гостями фестин. Просимо повідомити нас про Ваш приїзд, про кількість учасників делегації чи колективу з програмою. Проїзд, проживання та харчування за рахунок організації, що відряджає або за власний рахунок.

Просимо підтримувати з нашим Координаційним центром тісний поштовий або електронний зв'язок.
Наша адреса: 82500 м.Турка, Львівська обл., вул.Міцкевича 27, Тел. (03269) 3-20-98, 3-26-28, е-mail. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заздалегідь дякуємо.

З повагою, Петро Косачевич,
Голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» І Координаційного центру фестин,
Директор Турківського районного Народного дому,
Заслужений працівник культури України.

Останнє редагування
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі