журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Національно-патріотичний благодійний проект «Віночок Миру і Добра»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Національно-патріотичний благодійний проект «Віночок Миру і Добра»

Організатори:
Молодіжна громадська організація «Конкурс-фестиваль «Чарівна свічка»
Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець»

Співорганізатори:
Компанія Гештальт Консалтинг Груп
ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО»
Благодійний фонд «Пам’яті Небесної сотні»

В рамках Національно-патріотичного благодійного проекту «Віночок Миру і Добра»
з 10 по 15 травня 2017 року відбудеться Міжнародний конкурс-фестиваль дітей та молоді «Чарівна свічка-2016»(далі МКФ «Чарівна свічка») за участі дітей із родин загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО, шкіл-інтернатів, дитячих будинків та іноземних колективів.

Чарівний вогник свічки – символ єдності, а Віночок – це символ української нації. Тому організатори проекту вирішили зібрати на чарівний вогник представників усіх куточків України та друзів із зарубіжних країн. Зібрати всіх в одне коло заради миру і добра.

 


В рамках Проекту відбудеться: МКФ «Чарівна свічка».

Акції: фестивальна хода, флеш-моб «Танцювальний віночок миру», ярмарок та майстер-класи з виготовлення українських віночків від народних майстринь та конкурс дизайнерських віночків юних майстринь.
Головним заходом акції стане запалення вогню Миру від вогника Чарівної свічки та подання на Рекорд України найдовшого міжнародного віночку дружби і миру. Ми сплетемо його з віночків, зроблених народними майстринями разом з учасниками та гостями акції. Яскравий фінал нашої акції після встановлення Рекорду – вручення частинок вінка, авторських віночків майстринь,  юних та дорослих, гостям свята – дівчинкам із родин загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО, шкіл-інтернатів, дитячих будинків та іноземним учасникам фестивалю, представницям з різних країн на згадку.
За рішенням Оргкомітету проекту пропонуємо зробити другу неділю, наразі 14 травня 2017року, традиційним щорічним Днем віночків в Україні. Ми пропонуємо на сторінці https://www.facebook.com/venochekmid підтримати цю нашу пропозицію.

Вже зараз, з жовтня 2016року по травень 2917року  відбувадеться акція «Віночок  добрих справ».
В часи випробувань кожен з нас намагається зробити свій посильний внесок, вболіваючи за долю країни, за долю наших бійців, за долю сьогодення і майбутнього світу. Ми не байдужі, тому ми маємо хист впливати на серця, на душі, на думки українців. Це і є найважливіше, найнеобхідніше для України сьогодні. Ми впевнені, що кожна порядна людина шукає нові форми діяльності на благо країни. Тому наш Проект спрямований на укріплення миру, пізнання національних традицій, краси української землі, відчуття себе невід’ємною складовою світової спільноти, формування національно–патріотичного мислення людини.

Наш проект  спрямований на піднесення національного потенціалу молодого покоління, допомогу дітям загиблих героїв і дітям-сиротам. Саме це і є головною метою та змістом проекту.
Допомога, в цьому році буде надана Вихляєву Михайлу, 2004 р. н., сину Вихляєва Олексія Юрійовича, загиблого бійця АТО. Мати Михайлика теж померла.

До Дня захисника Вітчизни відбудеться благодійний  концерт  учасників фестивалю «Чарівна свічка» для бійців АТО в Головному військовому шпиталі. В рамках Дня СВ. Миколая пройде концертно – розважальна програма для старших дітей в онкологічному відділенні Охматдиту, а малечі лікарні відвідають авторську майстерню «Чарівний світ колисанок Яніни Омельченко» .
Запрошуємо ВСІХ небайдужих  киян та  гостей столиці взяти участь у благодійному національно-патріотичному проекті «Віночок Миру і Добра».

Розраховуємо на Вашу підтримку, співробітництво та участь в наших яскравих заходах. 

З повагою, Оргкомітет Проекту. 
З пропозиціями що до співпраці, звертайтеся за телефонами: +38 066 3411716; +38 096552516;+38 0632067391.

Останнє редагування
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі