журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

«Зробимо Україну чистою!» - секунда життя заради великої мети.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

12 квітня 2014 року відбудеться четверта  Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!». Цього року до найбільшого прибирання країни організатори планують залучити більше 800 населених пунктів  та 200 000 учасників (вдвічі більше ніж минулого року та в десять разів більше ніж чотири роки тому, під час першого Всеукраїнського прибирання).

Акція «Зробимо Україну чистою!» є частиною всесвітнього руху «Let's do it world!», який виник у 2008 році в Естонії, і в якому бере участь понад 9 000 000 людей у 111 країнах світу. Вже четвертий рік поспіль ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує українців, які хочуть звільнити своє життя від сміття назавжди.
Кількість людей, які долучаються до прибирання зростає кожного року в геометричній прогресії.  Перше Всеукраїнське прибирання відбулося у 2011 році та об’єднало 22 000 людей з 56 міст України. Вже наступного року, прибрати вулиці та парки свого міста вийшли 51 000 учасників зі 110 населених пунктів, серед яких більше 60 національних і локальних компаній та організацій. В минулому році, стало вже традиційним подвоєння показників, тож Україну робили чистою понад 100 000 осіб у 374 населених пунктах України.

З кожним роком українська громада стає все більш екологічно свідомою. Соціальна, екологічна відповідальність стала сучасним трендом, до якого спрямовують свою корпоративну та іміджеву політику усі, хто дивиться в майбутнє та усвідомлює важливість свого внеску на користь нашої держави та, власне, свого розвитку.

Бути екологічно свідомим сьогодні не лише модно та корисно, а ще й досить вигідно! Вкладаючи в чисте довкілля свої зусилля, кожен робить внесок у своє майбутнє та майбутнє свого бізнесу. Нам приємно сьогодні свідчити про те, що дякуючи нашій спільній справі, рік за роком ми поступово сприяємо переходу споживацької поведінки людини до раціональної, екологічно свідомої та виваженої поведінки, спрямованої на збереження чистого та, як наслідок, сталого довкілля.

До масового прибирання кожного року долучаються все більше українських компаній, які всебічно підтримують ініціативу і розвивають корпоративне волонтерство. Ми вдячні їм не тільки за те, що вони виходять усім колективом на прибирання обраної місцевості, але й забезпечують учасників акції необхідними для прибирання матеріалами (рукавичками та пакетами), транспортними засобами для збору та перевезення сміття та інвентарем.
Організаційними партнерами цьогорічної акції "Зробимо Україну чистою" виступили український виробник  №1 засобів захисту  рук ТМ DOLONI, лідер експрес-доставки в Україні компанія «Нова пошта», виробник товарів для догляду за домом та персональної гігієни №1 в СНД корпорація «Біосфера».
Окрему вдячність ми висловлюємо соціально відповідальним засобам масової інформації, які вчасно інформують учасників нашої акції про місце та час її проведення. Саме вони долучають своєю працею нових прибічників нашої великої справи, пробуджуючи своїм словом екологічну свідомість та відповідальність українців.
 
Долучитися до прибирання та додати своє місто на мапу «Зробимо Україну чистою!» може кожен. Алгоритм дуже простий.
Зареєструйся за лінком http://letsdoit.org.ua/clean/form/ – обери місце прибирання, прийди на обране місце 12 квітня об 11.00, прийми участь у встановлені рекорду, який буде зафіксовано о 13.00 та зроби Україну чистішою.
Щоб організувати прибирання в своєму селі або місті, зареєструйся за допомогою реєстраційної форми на головній сторінці сайту http://letsdoit.org.ua/.
Запроси друзів, колег, знайомих приєднатися до нашої спільної справи.
Поширюй інформацію про акцію в соціальних мережах, засобах  масової інформації, серед друзів. Надихай своє оточення бути екологічно свідомими!

«Зробимо Україну чистою!» - секунда життя заради великої мети.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Анна Пригода
+38 067 467 89 41
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі