журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Гармонія на кінчиках ножиць, або Як обрати свого перукаря

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На 100% справжньою жінкою я себе відчула лише тоді, коли нарешті знайшла свого майстра-перукаря. Ще три роки тому я була позбавлена цього дивного відчуття гармонії жіночності, бо раз на два місяці заходила щоразу до іншого салону, сідала в крісло і невдовзі мій настрій псувався - знову не те. Мабуть, кожна жінка пройшла подібний шлях, але комусь пощастило раніше, комусь пізніше, а хтось і досі перебуває в пошуках. Іронічні француженки говорять: інколи гарного перукаря знайти складніше, ніж вдало вийти заміж. І це не дивно, адже справжній майстер повинен бути і митцем, і лікарем, що піклується про стан вашого волосся. До того ж він має  бути профі у своїй справі, а ще - хоч трішечки психологом.

Якщо ви тільки в пошуках свого майстра, передусім зверніть увагу на його зовнішній вигляд. Людина, що буде опікуватися вашою зачіскою, повинна бути охайною, стильною і мати доглянуте волосся. Існує байка про те, як в одному маленькому місті було тільки два перукаря - один з гарною зачіскою, а інший, м'яко кажучи, з не дуже. Мешканці міста намагалися потрапити не до перукаря-красунчика (назвемо його містер Х), а до його колеги (а цей хай буде містером Y). Бо справедливо вважали, що краса на голові пана Х, це справа рук пана Y. Безумовно, логіка в цьому є. Але зараз, коли в одному маленькому містечку не 2 перукаря, а 102, безглуздо сподіватися, що неохайний майстер з перепаленим волоссям створить з вашого волосся щось грандіозно-прекрасне.

Придивіться до ваших подруг, колег по роботі, знайомих. Вам подобається? Тоді сміливо цікавтеся ім'ям і координатами диво-майстра. До речі, зверніть увагу і на те, як часто ця людина змінює імідж. Якщо вона протягом трьох років носить одну і ту ж саму, хай навіть і бездоганну, зачіску - це не робить шани її перукарю. Людина повинна змінюватися, щоб почуватися комфортно в цьому світі. А зміна зачіски часом допомагає подолати якісь особистісні проблеми, поганий настрій, відчуття сірості життя. І перукар має відчути той момент, коли його клієнт внутрішньо готовий до змін, підказати йому вектор оновлення.


Є ще дуже простий спосіб перевірити нового майстра без зайвих жертв і зусиль. Не обов'язково одразу стригтися у нього, фарбуватися чи робити хімічну завивку. Достатньо лише зробити укладку. Тоді ви побачите, як людина працює, чи чує і розуміє ваші побажання, як спілкується. Якщо ви не відчуваєте контакту з цим майстром, шукайте іншого. Можливо, це просто «не ваша» людина.


Наявність дипломів за участь в конкурсах, різного роду сертифікатів про проходження професійних курсів, тренінгів - теж «плюс» для вашого майбутнього майстра. Якщо до перукаря без попереднього запису потрапити майже нереально, то це на 90% є гарантією його високого професіоналізму. Решта 10% може бути тимчасовим попитом на «модного майстра».


Звертайте увагу на те, чи коментує перукар свої дії під час стрижки. Він може розказати, чому краще трохи «підняти маківку», а шию залишити відкритою, пояснити перевагу того чи іншого виду чубчика тощо. Хороший майстер завжди підкаже, як краще доглядати за зачіскою і як надавати їй форму, як сушити волосся, якими фіксуючими засобами користуватися. Не соромтеся зайвий раз запитати чи попросити показати те, що вам незрозуміло з першого разу. Ви ж хочете, щоб ваша зачіска була бездоганною не тільки в перші день-два після відвідин салону?


Якщо ви нарешті знайшли свого майстра - цінуйте його і не зраджуйте власному вибору. Адже людину, яка б вас розуміла з пів слова і до того ж чудово стригла, укладала, фарбувала ваше волосся, не так вже й легко знайти. 


Памятайте людина повинна змінюватися, щоб почуватися комфортно в цьому світі. А зміна зачіски часом допомагає подолати особистісні проблеми, поганий настрій, відчуття сірості життя.

Останнє редагування
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі