журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

ВОЛОССЯ. КОСМЕТИЧНИЙ ДОГЛЯД
Мити голову необхідно не рідше одного разу на 7-10 днів, висушуючи потім на повітрі і розчісуючи гребінцем, поки вони ще трохи вологі. Користуватися феном треба  обережно, щоб уникнути пересушування волосся. За 30 хвилин до миття корисно втирати в шкіру голови кисляк або суміш, що складається з 1 ч. ложки меду, 1 ч. ложки соку столітника, 1 ч. ложки лимонного соку, одного яєчного жовтка і 1 зубця натертого часнику; або суміш з розтертого свіжого листя м'яти, кульбаби і горобини. Зверху волосся пов'язують поліетиленовою косинкою.

Опубліковано в Краса
Автор
Детальніше ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На 100% справжньою жінкою я себе відчула лише тоді, коли нарешті знайшла свого майстра-перукаря. Ще три роки тому я була позбавлена цього дивного відчуття гармонії жіночності, бо раз на два місяці заходила щоразу до іншого салону, сідала в крісло і невдовзі мій настрій псувався - знову не те. Мабуть, кожна жінка пройшла подібний шлях, але комусь пощастило раніше, комусь пізніше, а хтось і досі перебуває в пошуках. Іронічні француженки говорять: інколи гарного перукаря знайти складніше, ніж вдало вийти заміж. І це не дивно, адже справжній майстер повинен бути і митцем, і лікарем, що піклується про стан вашого волосся. До того ж він має  бути профі у своїй справі, а ще - хоч трішечки психологом.

Опубліковано в Краса
Автор
Детальніше ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Не хочу бути бабусею», - це слова чотирирічної Лізоньки. Виявляється, вона мала на увазі не статус жінки, у якої є внуки, а логічні й сумні вікові зміни зовнішності

Моя любенька! Але нікого з нас не мине ця доля! Справа лише в тому, коли і наскільки швидко буде змінюватися те, що ми бачимо в дзеркалі. Це залежить від віку, способу життя і навіть харчування. А перше, що зіпсує нам настрій - рисочки часу на шкірі обличчя - зморшки, і ми будемо намагатися загальмувати цей незворотній процес, щиро віруючи, що весь арсенал сучасної косметики зробить диво. Але погляньмо на відомих людей, зірок шоу-бізнесу, що можуть дозволити собі найкращі засоби - якби це було так, не лягали б вони під скальпель хірурга, рятуючи (чи навпаки?) свою зовнішність...


Тому косметичні засоби - це тільки підтримка. І треба знати, що корисно для  шкіри. А для початку - про її будову.

Опубліковано в Краса
Автор
Детальніше ...

Ніч – найкращий час для сну. Вночі природа скорочує інтенсивність багатьох біологічних процесів, тому в цей час наш організм відпочиває сповна. 

Спати 8 годин. Доросла людина у середньому потребує восьмигодинного сну. Він повинен бути безперервним і спокійним, бо справжній відпочинок настає лише за декілька годин після засинання.
 
Перед сном – розвантаження. Намагайтесь звільнитись від турбот і тривог, не читайте книг, які вас можуть схвилювати, не дивіться фільмів, що змушують вас переживати. Все це перевантажує підсвідомість і може викликати неприємні сновидіння.

Опубліковано в Здоров'я
Автор
Детальніше ...

Вправа 1. Прямі руки різко підняти догори, дещо прогнувшись назад. Далі руки різко опустити вперед і далі – по стійці «струнко». Вправу повторити 5 разів.
Вправа 2. Руки звести біля грудей долонями донизу, далі різко рухати ліктями назад–вперед 4 рази. Потім руки дугоподібними рухами догори розвести в боки долонями догори (повторити 2 рази). Відтак руки знову звести біля грудей.
Вправа 3. Стиснути руки в кулаки, різко підняти їх догори, прогнувшись назад, і так само опустити. Вправу повторювати 5 разів.

Опубліковано в Здоров'я
Автор
Детальніше ...