журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

За «доброю» новорічною традицією за кілька тижнів до настання Нового Року в житті кожної з нас починається справжня передсвяткова метушня. Іноді ця біганина буває приємною, наповненою очікуванням свята і дитячої віри в чудеса, а іноді й не дуже, коли голова йде обертом від нескінченних «треба»: прикрасити ялинку і будинок, підготувати подарунки для всіх близьких, продумати святкове меню і обов'язково здивувати гостей кулінарним шедевром, запросити додому Діда Мороза та Снігуроньку ще й відвести дитину на «ялинку», купити або зробити самій карнавальні костюми для дітей, зустріти свято в образі казкової красуні і... та хіба мало завдань доводиться вирішувати справжній жінці в переддень Нового Року! А тут ще й дитина вимагає постійної уваги, і не завадило б і для нього створити новорічний настрій і подарувати йому те незабутнє відчуття свята, що наближається, за яке ми так любимо Новий Рік.

Опубліковано в Свята
Автор
Детальніше ...

Ще місяць назад Кам’янець-Подільський почав активну підготовку до традиційних зимових свят. Адже, як завжди, старанно готує цікаві програми для маленьких та великих гостей з різних країн світу. Ціла низка казкових святкувань від дня Св. Миколая і аж до Масляної чекає гостей одного з провідних готелів міста «7 Днів». Зимовий відпочинок може бути яскравим і чудовим , і це не обов’язково катання на лижах або поїздки до теплих країн за великі гроші. Зовсім поруч, недалеко в Україні, є готелі, де про вас подбають, огорнуть увагою і комфортом. Адже зима сповнена яскравими подіями та казковими святами, а Кам’янець-Подільський — це місто, де їх люблять та вміють правильно організувати. І головне – це може дозволити собі навіть велика родина.

Опубліковано в Відпочинок
Автор
Детальніше ...

Я більше не вірю, що Лондон – туманний Альбіон, а англійці – сноби, які намагаються на усьому заробити.

Моє традиційне, почерпнуте з підручників, уявлення про Лондон і його мешканців зруйнувалося. Туманів у Лондоні не більше, ніж у Києві. А англійці, як і українці, бувають різні. Тільки от у сфері обслуговування наші не такі дружелюбні.

А оскільки вже так сталося, що моє традиційне уявлення про Лондон зруйнувалося, то і про все, що традиційно про нього пишуть, я писати не буду. Так що обійдемося без Біг Бена, Парламенту, Букінгемського палацу та інших визначних пам’яток, про які ви можете прочитати все в тому ж підручнику англійської мови. Я ж напишу про те, про що захочу.

Опубліковано в Відпочинок
Автор
Детальніше ...