журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Коли нарешті закінчується важкий робочий день, хочеться тільки одного - тиші й спокою. Але, на жаль, це вже майже розкіш - мати свою територію комфорту, де ніхто б не смикав, не ставив набридливих запитань і не розповідав несмішні анекдоти. Зона комфорту - це не тільки власний куточок в оселі, а ще й можливість побути наодинці з собою, хай навіть в хаті повно людей. 
Потреба в особистому просторі універсальна, як потреба в коханні й спілкуванні - вона є у кожного. Якщо людина постійно «на виду», весь час змушена спілкуватися з оточуючими, її особистими речами без обмежень користуються інші, це може призвести до небажаних наслідків, навіть неврозу.

Опубліковано в Психолог
Автор
Детальніше ...

Життя минає, як сон. Бачу людей, заклопотаних сьогоденними проблемами. Колись вони були маленькими і мали свої дитячі мрії. Потім дорослішали і мріяли про інше. Підступно підкралася старість, і солодкі бажання, які колись дійсно могли стати реальністю, перетворилися
на гіркий докір самому собі і всьому світові: «От якби…».

Чому ж не здійснюються мрії?
З подивом і співчуттям дивлюсь на знайомого "бізнесмена". Авантюрна вдача, ризик і просто везіння у непевні часи - і має невеличке власне виробництво й амбітні плани на майбутнє, серед яких дитяча мрія про камін… Вкладання виручених грошей в повітряні замки, метушня між країнами, невлаштований побут, нескінченні господарські проблеми. Вже втрачені сім'я і здоров'я, замки і камін ще далі, ніж на початку шляху, а життя і досі відкладається на потім... В цій ситуації людина сама собі господар і, коли (і якщо) це усвідомить, може спуститися з небес на землю.

Опубліковано в Психолог
Автор
Детальніше ...

Серйозну покупку краще робити у фірмовому спеціалізованому магазині.

Перед цим Ви повинні з’ясувати:

- ціну і умови придбання товару;

- гарантійні зобов’язання виробника;

- правила і умови ефективного і безпечного використання товару;

- термін експлуатації (придатності) товару і відомості про необхідні дії споживача після його закінчення, а також можливих наслідках при невиконанні вказаних дій;

- адресу виробника /продавця/ і підприємств, уповноважених ним на прийняття претензій від споживача, а також – виконуючих ремонт і технічне обслуговування.

Опубліковано в Психолог
Автор
Детальніше ...

Зраджуючи ми не думаємо про біль, завданий коханій людині. Завжди сподіваємося на те, що вона не дізнається, але іноді правда випливає, і тоді треба або розлучатися, або пробачати. Як правило, більшість обирає перший варіант. Адже змусити себе заспокоїтися та спробувати дізнатися чому це сталося може не кожен. Хоча варто, бо іноді ми також винні.

Чому ми зраджуємо
Причин дуже багато, і в кожного різні. Пошуки нових відчуттів, невдоволення коханим (ою), такі обставини, ранній шлюб. Більшість вважає, що секс – це не зрада, і зрадити можна лише душевно. І, звісно, всі виправдовуються: «Я не зробив нічого поганого, ми ж не одружені, я їй нічого не обіцяв»; «Я поважаю свого чоловіка, але ми вже тиждень не розмовляємо, ну а Максим мене давно зваблює»; «Аби не спиртне, цього б не трапилося»; «Розумієш, я одружився на першому курсі, зараз мені 21 рік, дитині три, а дружині 25, я хочу ще гуляти» (з розмов із знайомими). Каються звісно не всі, а зізнається в зраді лише дехто. Та й навіщо зізнаватися, кожен знає, що його після цього очікує. Хоча бувають винятки. Моя знайома, випивши на вечірці, зрадила своєму хлопцеві з колегою. Через тиждень зізналася коханому, і він... запропонував одружитися. Нині щасливе подружжя готується стати батьками, а чоловік каже, що аби Оля йому не зрадила, не знає чи одружився б.

Опубліковано в Психолог
Автор
Детальніше ...