журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Міжнародна школа «Меридіан»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міжнародна школа «Меридіан» - дружнє і динамічне освітнє середовище, до якого учні залучаються та заохочуються творчими, кваліфікованими вчителями, що піклуються про них.
Заснована ще у 2001, вона є школою повного дня, що пропонує свої послуги дітям різного віку (від дошкільнят до учнів 11 класу). Хоч цей навчальний заклад є приватним, проте акредитований як навчальний заклад І-ІІІ ступеня і підпорядковується Мініс­терству освіти і науки України, працює за його програмами і пропонує всім учням, починаючи з початкової школи та закінчуючи старшими класами, навчання за навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти та науки України. Всі учні після складання іспитів отримують атестати державного зразка. Міжнародна школа „Меридіан” має почесне звання члена ECIS (Європейської ради міжнародних шкіл).


Метою створення стало реформування освітньої системи, забезпечення освітніх потреб української громади та іноземців, які перебувають на Україні, шляхом надання якісної освіти дітям, становлення та розвиток творчої, діяльної молоді з високим рівнем національної свідомості. Особливістю закладу є те, що школа стала осередком українсько-турецького співробітництва у сфері освіти, прикладом активної та плідної співпраці у галузі обміну суспільно-культурним досвідом двох країн.
Викладання за державною програмою здійснюється двома мовами – українською та англійською.

mischool.com.ua

Продовження статті читайте в журналі "Дім і Сім’я" №7-8/2013.

Останнє редагування
Детальніше в цій категорії: « Хто у світі наймудріший
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі