журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Міжнародна школа «Меридіан» - дружнє і динамічне освітнє середовище, до якого учні залучаються та заохочуються творчими, кваліфікованими вчителями, що піклуються про них.
Заснована ще у 2001, вона є школою повного дня, що пропонує свої послуги дітям різного віку (від дошкільнят до учнів 11 класу). Хоч цей навчальний заклад є приватним, проте акредитований як навчальний заклад І-ІІІ ступеня і підпорядковується Мініс­терству освіти і науки України, працює за його програмами і пропонує всім учням, починаючи з початкової школи та закінчуючи старшими класами, навчання за навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти та науки України. Всі учні після складання іспитів отримують атестати державного зразка. Міжнародна школа „Меридіан” має почесне звання члена ECIS (Європейської ради міжнародних шкіл).

Опубліковано в Освіта
Автор
Детальніше ...

Не бажай своїм дітям багатства, а бажай розуму - вчить народна мудрість.
Ну, з дітьми у нас усе гаразд, - розуму не позичати... Дочекались і внуків. Молодшенька ще тільки бавиться з ляльками
в школу, а її старший братик вже сьомий рік буде ходити до гімназії «дружити» з однолітками і паралельно вчитись. І схоже, що його особисті пріоритети розташовані саме в такому порядку. Наче і школа гарна, і по оцінках він не пасе задніх, але зацікавленості й наполегливості в навчанні щось не помічалось. І це мене дуже турбує, бо здається, що таких байдужих до обов'язкової науки дітей - більшість. Тому і вирішила поцікавитись, а як же «у них», і хто у світі наймудріший…

Такі дослідження проводяться Організацією економічного співробітництва і розвитку серед учнів загальноосвітніх шкіл в країнах, які в сукупності відповідають за 90% світового ВВП. Вони мають стратегічне значення, бо дозволяють проаналізувати ситуацію і порівняти знання школярів різних країн, а також спроектувати подальші напрямки удосконалення шкільної освіти.

Одним з найавторитетніших є тестування і рейтинг PISA (Program for International Student Assesment), що проводиться раз на три роки. Почергово перевіряються навики читання, знання з математики, природничих наук.
В 2006 році в тестуванні PISA з природничих дисциплін взяли участь близько 400 тисяч дітей з 57 країн світу. Пріоритет надавався використанню отриманих знань на практиці. Наприклад, яким чином бактерії сприяють карієсу? Чому уряди деяких країн заборонили клонування? Чи можливо заразитися ВІЛ при контакті з брудною водою? Яка діяльність людини може привести до змін клімату? Окремо перевіряють, чи цікавлять учнів наукові питання.

Опубліковано в Освіта
Автор
Детальніше ...