журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Знайди свою Долю (Звичаєве батьківство на Україні)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Із незбагненної глибини буття доходять до нас відомості про дивовижну таїну продо- вження роду. Людину весь час цікавило, а звідки з’явилась та чи та рослина, комашка, тварина? Створювались міфи, легенди, перекази, які пояснювали похо- дження всього живого. А сама людина звідки взялася? То Боже творіння! І до цього часу, незважаючи на ґрунтовні наукові дослідження, немає остаточного незапере- чного ствердження про походження людини, і все далі у глибину віків відсувається вік існування людини на землі, бо давніші і давніші викопні свідчення про це.

Про розмноження рослин і тварин наука має ґрунтовні дослідження – тут не зали- шилось таємниць. Та й про людину вже, начебто, все відомо, медицина сягнула можливості втручатися у фізіо- логічний розвиток людського орга- нізму, щось попереджати, цілеспрямо- вувати, видаляти, вжи вля ти. Навіть навчилися (нібито) сприяти чи зупиняти зачаття.

Та життя вносить свої корективи. На сьогодні вчені дійшли висновку: характер, здібності, особливості поведінки, творчий потенціал подібні у людей, народжених під одним сузір’ям. І незважаючи на різницю вікову – проступають спільні риси. Отже, мусимо визнати, що давня астрологія, яку відкинуто як непотріб, є повноцінним розділом науки.

Отже і в зачатті, окрім фізіології, є щось таємниче і незрозуміле.

Продовження статті читайте в журналі "Дім і Сім'я" №1 2014

Останнє редагування
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі