журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

«Берегиня» з Хортиці

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Острів Хортиця — колиска запороз- ького козацтва на Дніпрі, духовна скарб- ничка українського народу. Саме тут, на острові, відбулася зустріч з цікавою людиною, Оленою Миколаївною Клімовою. Олена Миколаївна не тільки цікава співрозмовниця, а ще й майстриня, викладач за освітою.

Народилася вона в Запоріжжі, отримала освіту і згодом пішла працювати в школу. Чому в школу? Може тому, що мама була вчителькою. Батько її тяжко працював, дітей виховувала мати, Олена Олександрівна. Зимовими вечорами маленька Оленка сиділа поруч з мамою та маминою сестрою Ольгою і зачаровано дивилася за рухом їхніх вправних рук. Вони творили диво на полотні. Здебільшого вишивали великим (його ще називають болгарським) хрестиком. Схем майже не було, їх створювали самі. А тримати гачок та спиці навчила бабуся. Так Оленка отримала свої перші навички.

Свою першу роботу (носовичок, ство- рений в 5 років) подарувала старшому братику. З роками прийшов досвід, про- фесіоналізм, адже, було з кого брати приклад, чудово мережала ще прабабуся.

Продовження статті в журналі "Дім і Сім'я" №7-8 2013

тел. редакції + 380 44 501-48-22

Останнє редагування
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі