журнал "Українська Родина"

Switch to desktop Register Login

Присвята всім тим незчисленним героям, від часів «Влес Книги» по сьогодні, які віддали своє життя в боротьбі за суцільність і незнищимість свого народу.

Оце вже вдруге обдарувала нас доля цінною знахідкою нашої давньої історії. Найперше це було «Слово про Ігорів Полк», прекрасна поема, написана в ХІІ в. А оце нещодавно появляється серед нас літературний твір «Влес Книга», який має відно- шення до V-VIII в., часів нашої Антської Держави, про яку ми досі майже нічого не знали.

Опубліковано в Традиції
Автор
Детальніше ...

Музичний фольклор був (та й досі залишається) могутньою природною основою української пісенної культури. І подібно до того, як, нехтуючи своєю унікальною землею та повівшись на чужоземні штучні технології й продукти, як, позаздривши на західний комфорт і порядок та намагаючись імітувати чужі економічні й політичні порядки, українці втрачають і свій добробут, і свою самобутність, – так само, під- давшись несамовитому натискові чужої музики, ми втрачаємо саму основу нашої музичної культури, і тепер нас легко збиває з ніг і зносить потік культурної каналі- зації так званого цивілізованого світу.

Опубліковано в Традиції
Автор
Детальніше ...